Logo GBP w Mielniku

zMALUJmy coś w bibliotece

Ocena 0/5

W sobotę 26 października nasi młodzi artyści spotkali się po raz trzeci aby kontynuować malowanie po numerach. Efekty ich pracy widoczne są w załączonej galerii zdjęć. Oprócz malowania udaliśmy się również na spacer po Mielniku, aby podziwiać naszą złotą polską jesień. Naszą wędrówkę zakończyliśmy wspólnym posiłkiem.

Do zobaczenia w listopadzie!!!

Galeria zdjęć

DSC_0509 DSC_0508 DSC_0501 DSC_0494 DSC_0491 DSC_0490 DSC_0488 DSC_0487 DSC_0486 DSC_0485 DSC_0484 DSC_0483 DSC_0482 DSC_0481 DSC_0480
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności